IMG-LOGO

Виїзні церемонії

Головна / Виїзні церемонії

Голлівудські фільми створили стереотип, що виїзна церемонія неодмінно проходить під відкритим небом: на березі океану, на даху будинку, в квітучому саду чи парку. Тому пропонуємо провести найромантичнішу частину Вашого весілля у відпочинковому комплексі «Залісся»,  а якщо Ви все ще вагаєтесь, чи варто влаштовувати виїзну церемонію, наведемо декілька вагомих аргументів:

  • Це запам’ятовується. Церемонія розпису на відкритому просторі хоч і стає все популярнішою, але залишається тим не менше оригінальною та незвичайною подією. Про Ваше одруження ще довго згадуватимуть гості, а на весільних фото декораціями будуть ті, що підходять під концепцію вашого весілля.
  • Це креативно. Пригадуєте голлівудські хепі-енди, де наречені в охайно прикрашеному саду в присутності найближчих гостей дають клятву одне одному? Чимало дівчат мріють про те, що їхній весільний день буде неповторним. Погодьтесь, в першу чергу задоволення від процесу шлюбного дійства повинні отримати саме молодята, то навіщо відмовляти собі у втіленні таких реальних бажань!?
  • Це практично. Тому що саме Ви визначаєте час проведення церемонії одруження і завдяки цьому можете розподілити весільний день залежно від власних побажань.
  • Це персоналізовано. Дедалі популярнішими стають індивідуалізовані весілля, де все, починаючи від запрошень для гостей і закінчуючи весільним тортом виконано в єдиній колірній гамі та одному злагодженому стилі.

Отож, чекаємо саме на Вас!