IMG-LOGO

Весілля під ключ

Головна / Весілля під ключ

оханий зробив пропозицію, і ви тепер у чудовому статусі наречені. От тільки питання: з чого почати і де шукати ВСЕ і ВСІХ? І як обрати ТИХ САМИХ, хто створить ідеальне свято?

Ми вам допоможемо: пропонуємо Вам скористатися нашою пропозицією весілля під ключ, адже завдяки 10-річному досвіду роботи у цій сфері, ми підібрали для Вас найкращих та найдосвідченіших спеціалістів у своїй сфері.

Весілля під ключ – послуга, яка передбачає повну організацію весілля. Це складний та багатоетапний процес, який вимагає багато часу. Саме його ми економимо нашим нареченим, беручи всю комунікацію, узгодження та бюрократію на себе.

Що в себе включає організація весілля під ключ?

Кожне весілля – це авторська концепція, яка створюється під наречених. Під час перших зустрічей, ми стараємося відчути, що для людей важливо, чим вони живуть, які емоції їх сповнюють.

✔ Місце святкування - відпочинковий комплекс Залісся

І на це є багато причин. По-перше, розкішна територія комплексу дозволяє зробити в одному місці все: від виїзної церемонії до фотосесії молодят.

Складання меню, поділ простору на зони з розміщенням фуршетів, фотозони, розсадка гостей – нюансів, які ми пропрацьовуємо у ресторані – безліч.

До речі, меню завжди можна складається з урахуванням усіх Ваших побажань. Сюди включено смачне застілля з 3 столів, холодних/гарячих закусок, перших та других страв, алкогольних та безалкогольних напоїв, тому Ваші гості точно не залишаться голодними.

✔ Фотограф Іванна Шугало

Справжній професіонал повинен розуміти всі тонкощі та нюанси цього мистецтва, він не має права на помилку. Фотограф повинен відчувати ваш настрій і вміти знайти правильний момент.

Іванна збереже усі найважливіші моменти Вашого свята, починаючи від зборів наречених, благословення, шлюбу в церкві, і до застілля в ресторані, прогулянки та першого танцю.

Ви отримуєте чіткі та якісні різнопланові зображення на флешці. Усі фото опрацьовуються в декілька етапів: відбір, кадрування, кольорокорекція, тонування, ретуш. Також у подарунок фотограф виготовить фотокнигу з Вашого весілля з індивідуальним оформленням.

✔ Команда відеографів Михайла Волчанського

Ми підібрали професіоналів своєї справи, які створять крутий фільм, що стане чудовим приводом зібрати знову гостей та пригадати святкування.

Їх робота включає в себе:

  • передвесільна консультація
  • робота 2 відеографів від одягання молодих до знімання фати
  • аерозйомка
  • кліп для соцмереж, тривалістю 50-60 секунд, що буде готовий протягом тижня від події
  • весільний фільм, тривалістю 1:00:00-1:30:00
  • кольоро- і звукокорекція цілого весільного фільму.

А щоб не залишилося сумніву у професіоналізмі відеографів, можете ознайомитися з відеороботами команди Михайла Волчанського

✔ Декоратори Showshop Event  

Декор - важлива складова будь-якого святкування. Це як вишенька на торті, що довершує загальну концепцію і візуалізацію.

Showshop Event подбають про букет нареченої та бутоньєрку нареченого, а також створять ідеальне оформлення залу живими квітами

✔ Ведучий Думич Володимир

Ведучий на весіллі - один з ключових фахівців вашого свята. Він спілкується з гостями, веселить і придумує різного роду активності, щоб ніхто не нудьгував на святі. Ведучий зорганізує Ваших гостей та подбає про усі складові Вашого святкування - від найчуттєвішої церемонії до індивідуально складеної розважальної програми.

Володимир простежить за тим, щоб гості не занудьгували, познайомить їх між собою, оголосить тостуючих та запрошених артистів, простежить за відповідністю по часу подій і всього, що відбувається визначеним сценарієм, адже будь-яке свято має певні обмеження за часом проведення, і за нього потрібно встигнути зробити все, що задумано. Одним словом, Володимир гарантує невимушену атмосферу Вашого свята.

Музичний гурт Шлягер

Музиканти на весілля - це вірна допомога ведучому в процесі розважання запрошених, заряд емоцій і вражень. З гуртом Шлягер Ви можете не переживати, що старше покоління буде нудьгувати на святі, або молодь з танцполу розбіжиться повсюди, адже вони зможуть догодити репертуаром усім гостям.

У програму включено:

  • 3 заходи живого виконання як традиційних весільних пісень, так і сучасних треків
  • 1 захід з народними інструментами між столи і виконання українських пісень разом з гостями

✔ А ще смачнезні весільний торт, кенді-бар,  і короваї, і хліб для благословення від Гальчук Наталії

✔ Козацький і пивний фуршет з різноманітними нарізками від  відпочинкового комплексу Залісся

✔ Ну і як же без координатора весілля, який зорганізує роботу усіх підрядників як годинникового механізму

Вартість комплексної організації весілля - 7300$ з розрахунку на 100 чоловік.

Вам залишиться лише обрати свою ідеальну сукню і запросити гостей на своє свято ❤️

Залишимо для наречених лише одне завдання – бути щасливими та сповна насолодитись цим особливим днем.

Зацікавили? То хутчіш телефонуйте за номером ☎ 097 502 5001